Aktualność 1

Franchising

Wiedza i doświadczenie

Trendy Hair Fashion jest jedną z pierwszych franchisingowych firm w Polsce i pierwszą tego typu w branży fryzjerskiej. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza m.in. profesjonalnej i partnerskiej pracy zespołu, który bierze udział w regularnych szkoleniach. Trendy Hair Fashion posiada wszystko to, co jest niezbędne w osiągnięciu sukcesu - pasję, wiedzę i ponad 20. letnie doświadczenie, którymi dzieli się z franczyznobiorcami.

Dlaczego franchising?

Franchising to bezpieczna i efektywna forma rozwoju usług na świecie, zapewniająca całkowitą swobodę w zarządzaniu własną firmą. Franczyzobiorca sam organizuje jej pracę, dba o atmosferę i efektywność funkcjonowania.

Franchising pozwala zachować względną niezależność przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z doświadczeń Trendy Hair Fashion. To dobra inwestycja, zapewniająca zwrot poniesionych kosztów w przeciągu półtorej roku do dwóch lat.

Pakiet franchisingowy obejmuje wsparcie w zakresie:

  • know-how,
  • finansowania,
  • doboru i aranżacji lokalizacji,
  • wyposażenia salonu,
  • wsparcie prawne (doradztwo w zakresie zawieranych umów)
  • marketingu (na poziomie lokalnym i ogólnopolskim)

Ponadto:

  • pomoc przy rekrutacji personelu,
  • serię szkoleń dla personelu przeprowadzanych przez team kreatywny Trendy Hair Fashion ramach tzw. Akademii Trendy - centrum szkoleniowego marki.

 

Częste szkolenia fryzjerów, wysokiej jakości obsługa i markowe, profesjonalne produkty. Powodzenie przedsięwzięcia zapewniają także sprawdzone metody działania i rozwiązywania określonych problemów. Duża rozpoznawalność i świadomość marki, będącej synonimem najwyższej jakości, gwarantuje zaufanie przyszłych klientów.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona renomowanych salonów Trendy Hair Fashion, zachęcamy do kontaktu i służmy wszelkimi informacjami:

Bobbys Karampotis - Franchising Manager

TRENDY HAIR FASHION

ul. Plac Wolności 9

43-300 Bielsko-Biała

Tel./fax: 033/ 816-42-22

Tel. kom. 0601 51 61 14

E- mai : trendyhair@trendyhair.pl

TRANDY MAN
więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się!