Gala finałowa Hair Revolution

16
Listopad
2015

To było fryzjerskie show na światowym poziomie i zarazem święto największej sieci fryzjerskiej w Polsce Trendy Hair Fashion. Kilkuset zaproszonych gości, popularna prezenterka i stylistka Joanna Horodyńska w roli prowadzącej, dwa niesamowite widowiska fryzjerskie i troje zwycięzców - gala finałowa konkursu Hair Revolution 2015 jak co roku zgromadziła jednych z najlepszych w Polsce fryzjerów walczących o wyjazd na międzynarodowy United Danks Conest w Japonii.

Uroczysta gala finałowa konkursu Hair Revolution 2015 organizowanego przez sieć Trendy Hair Fashion, a wspierana przez Schwarzkopf Professional - Partnera głównego wydarzenia, odbyła się 4.10.2015 r. w nowoczesnej przestrzeni Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie. Utrzymane we wschodniej, minimalistycznej stylistyce wnętrza „Mangghi”, stały się scenografią do ogłoszenia wyników konkursu Hair Revolution 2015 oraz zaprezentowania głównej atrakcji wieczoru – dwóch autorskich pokazów fryzur – premierowego Hair Show autorstwa Dyrektor Kreatywnej THF Anny Kulec-Karampotis i barwnego widowiska Ahs by Naoki Youshihra, przygotowanego przez japońskiego biznesmana, twórcę koncernu fryzjerskiego Arte Japan, który już od kilku lat wspiera inicjatywę Trendy Hair Fashion.

Gala finałowa konkursu była również okazją do zaprezentowania nowego logo sieci Trendy Hair Fashion, a na widowni pojawili się m.in. Sponsorzy i Patroni medialni oraz Gerald Anthofer Dyrektor Marketingu na Europę Środkową i Wschodnią marki Schwarzkopf Professional - Partnera głównego wydarzenia.

Hair Revolution i United Danks Contest

Hair Revolution to konkurs skierowany do stylistów fryzur, współpracujących z siecią Trendy Hair Fashion. Tym razem uczestnikom przyszło się zmierzyć z hasłem "Samurai code", nawiązującym do stylistyki japońskich wojowników. Jury, w składzie którego pojawili się przedstawiciele branży fryzjerskiej, dziennikarze, styliści, fotograficy i przedsiębiorcy, wybrali zwycięzcę – Sebastiana Ściechurę z Trendy Hair Fashion w Zabrzu. Nagrodą główną tradycyjnie już jest wyjazd na międzynarodowy konkurs United Danks Contest w Japonii, w ramach którego dwukrotne pobito Rekord Guinnessa, jeśli chodzi o ilość równocześnie pracujących fryzjerów. W ubiegłym roku w podróży do Japonii teamowi THF towarzyszyła Ewa Chodakowska, która na zaproszenie Dyrektor Kreatywnej THF Anny Kulec-Karampotis, zaprezentowała tam autorski zestaw ćwiczeń dla fryzjerów. Jaką niespodziankę tym razem przygotuje sieć Trendy Hair Fashion?

Trampolina do sukcesu

– Anna Kulec-Karampotis jest jedną z najlepszych fryzjerek na świecie. Cieszę się, że mogę z nią współpracować. Nasze działania przynoszą efekt, młodzi ludzie doskonalą swój fach i wiedzą, że ciężką pracą można wiele osiągnąć – mówił gość specjalny gali Naoki Yoshikara, z którym już niebawem team Trendy Hair Fashion spotka się w Jokohamie podczas United Danks Contest. Pani Anna po raz kolejny została zaproszona do grona jury tego prestiżowego konkursu, a podejmowane przez nią w Polsce inicjatywy stanowią trampolinę do sukcesu młodych i zdolnych fryzjerów, pracujących pod szyldem Trendy Hair Fashion.

Wróć