OGŁOSZENIE FINALISTÓW KONKURSU HAIR REVOLUTION

01
Wrzesień
2014
Hair Revolution

Finaliści Hair Revolution 2014

Przedstawiamy prace finalistów Hair Revoution 2014 - konkursu dedykowanego stylistom fryzur, związanych z marką Trendy Hair Fashion i Mc Hair. Przypominamy, że głównym kryterium oceny w konkursie była oryginalna praca fryzjera wykonana w oparciu o najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej i przy użyciu wyłącznie profesjonalnych produktów firmy Schwarzkopf Professional oraz Indola. Ważne było także uwzględnienie hasła przewodniego, które tym razem brzmiało: Tokyo Story.

Tradycyjnie na laureata konkursu czeka prestiżowa nagroda w postaci udziału w konkursie United Danks Contest w Japonii, w ramach której organizator pokrywa koszty przelotu zwycięskiego teamu: fryzjera i jego modelki. Finał konkursu odbędzie się 4.10.br. w największym studiu fotograficznym w Polsce: F4 Studio w Krakowie.

Zwycięzcę wyłoni jury w składzie: japoński mistrz fryzjerski Naoki Yoshihara, fotograf Piotr Domagała, projektant Wojtek Haratyk, dziennikarka i Redaktor portali Do You Know Fashion i After-After Anna Puślecka, Redaktor Naczelna magazynu Businesswoman & life Elżbieta JeznachKasia Borkowska z Agencji Warsaw Creatives, Redaktor Naczelna i Wydawca magazynu fryzjerskiego Estetica Ewa Cesarz, Wydawca i Redaktor Naczelna magazynów Moda & Sukces i Luxury Warsaw Magazine Dagmara Solińska, Redaktor Prowadząca Dział Moda, Zdrowie i Uroda w magazynie Lounge Monika Gąsiorek-Mosiołek, Zastępca redaktora naczelnego magazynu i portalu Miasto Kobiet Karolina Siudeja, blogerka modowa i stylistkaAnna Jandura i Redaktor Naczelny BE Magazynu Michał Komsta.

Finalistom gratulujemy!

Wróć