THFhero

23
Maj
2016

Nosząc - dzielisz się. Pomagasz innym i zmieniasz świat, wkładając na siebie efekt naszej akcji charytatywnej I WEAR I SHARE, podczas której sfinansujemy zakup obuwia dla dzieci z domów dziecka. Szukamy osób, które tak jak my chcą pokazać innym, że pomaganie jest trendy. Tych bohaterów, którzy wierzą, że dzielenie się jest jednocześnie mnożeniem pięknych emocji.

Waszymi zakupami zadbacie o najmłodszych, więc we współpracy z marką Copywriting Shop zadbaliśmy o Was, prezentując wyjątkowe propozycje, które doskonale sprawdzą się na siłowni, zakupach, czy też spotkaniu z przyjaciółmi. Szukamy bohaterów nowoczesnych i z wielkim sercem. Możesz sprawić, aby inni podążali Twoimi śladami. Idąc w dobrym kierunku, nigdy nie idziesz sam.

Wybierz ulubiony produkt w sklepie internetowym: https://goo.gl/1nFsFV, po czym oznacz swoje zdjęcie #THFhero i noś z dumą. Tym gestem sprawiasz, że kolejny podopieczny domu dziecka ma swojego własnego bohatera, dzięki któremu może pewnie stawiać kroki w przyszłość.

 

Wróć