Loader

HAIR REVOLUTION 2021

HAIR REVOLUTION 2021

To już kolejna edycja HAIR REVOLUTION, konkursu, stworzonego przez Annę Kulec-Karampotis z myślą o motywowaniu i inspirowaniu młodych i zdolnych Stylistów, współpracujących z siecią Trendy Hair Fashion & Mc Hair.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest “BOB”.

Bob, podkreślony zachwycającym kolorem, z grzywką lub bez, z nieregularną linią lub niejednolitą interpretacją barw. „Od linijki” lub asymetrycznie, z wariacjami na temat struktury włosa lub jego linii. Ostateczną formę ogranicza jedynie wyobraźnia jego twórcy.

Międzynarodowe grono jury ocenie podda nie tylko włosy… Tutaj liczy się całokształt – unikatowa uroda modelki, makijaż podkreślających jej charakter oraz strój, który dopełni całą stylizację.

Nagrodą główną w konkursie jest niezmiennie wyjazd do Japonii, na największy na świecie konkurs fryzjerski #DANKS dla zwycięzcy i jego modelki.

Trzymam kciuki za każdego z Was. Wiem, że możliwość oceniania prac tak uzdolnionych ludzi jak Wy przysporzy nam wiele radości i dzięki temu poczujemy też przyjemne ukłucie adrenaliny. Życzę wszystkim powodzenia!

-Anna Kulec-Karampotis

Więcej znajdziesz tutaj.