Loader

Nasza historia

1988. POWSTAJE PIERWSZY SALON Z PASJI DO FRYZJERSTWA. AKTUALNIE JEST ICH BLISKO 70.

TRENDY HAIR FASHION to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 60 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z nich zaczęły działać na Śląsku w latach ’90 i nadal, z coraz większą dynamiką, otwierane są kolejne. Wszystkim zaangażowanym w rozwój marki przyświeca wspólna idea: tworzenie miejsc, gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

Wydarzenia • Kolekcje

Nasze sukcesy

Nasi styliści od wielu wielu lat stają na podium największego na świecie, corocznego konkursu fryzjerskiego DANKS (Japonia). Właścicielka THF Anna Kulec-Karampotis jest cenionym jurorem w zagranicznych konkursach fryzjerskich i przedsięwzięciach artystycznych.

Misja • Ambicja

AKADEMIA #THF

Szkolimy tysiące fryzjerów rocznie oraz podnosimy umiejętności osób działających już w branży. Nasze doświadczenie pozwala na efektywne szkolenie nawet kilkunastu osób dziennie.

Shows
75
Pokazy
Stores
65
Salony w Polsce
Awards
35
Wygranych nagród
Hair
500
Fryzjerzy

Trendy Hair Fashion Family

Właścicielami sieci jest duet i szczęśliwe małżeństwo zarazem. Anna Kulec – Karampotis zajmuje się stroną kreatywną i wizerunkową salonów, natomiast jej mąż, Babis Karampotis z niezwykłą umiejętnością zarządza biznesową stroną przedsięwzięcia. Razem tworzą zespół o nieskończonych pokładach kreacji i silnej podstawie ekonomicznej. Swoją pasją zarażają otoczenie. W związku z nieustającym rozwojem i powiększaniem się sieci, właściciele podjęli decyzję o zaaranżowaniu Teamu Artystycznego – odpowiedzialnego za szkolenie nowych adeptów rzemiosła oraz dbanie o wizerunek firmy na polskiej i zagranicznej arenie. W skład zespołu, który pozostaje niezmienny od wielu, wielu lat wchodzą: Mateusz Grzywa, Mariusz Botor, Artur Kołoczek, Wojciech Loranc i Tomasz Olejnik. Z czasem dołączały nowe osoby, które wraz ze swoim pojawieniem się wprowadzały do zespołu powiew świeżej energii i kreatywności.

Anna Kulec Karampotis

Właściciel

BABIS KARAMPOTIS

Właściciel

MATEUSZ GRZYWA

DYREKTOR AKADEMII

MARIUSZ BOTOR

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

ARTUR KOŁOCZEK

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

WOJCIECH LORANC

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

TOMASZ OLEJNIK

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

MAREK DZIERŻA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY

KACPER LORANC

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY

Schwarzkopf Professional

“Wierzymy – że jesteśmy czymś więcej niż tylko sumą indywidualności. Wierzymy w moc pasji, którą dzielimy z Wami – a jest to pasja do włosów. Wierzymy w prawdziwe partnerstwo – relacje, które pozostają na całe życie.” Tak pisze marka, na której produktach pracujemy! Właściciel Trendy Hair Fashion Anna Kulec Karampotis jest szanowanym Ambasadorem Schwarzkopf Professional.