Loader
Polska • od 1988

Ponad 60 salonów

Jeżeli Twoją domeną jest profesjonalizm, pasja oraz jakość to zapraszamy do świata Trendy Hair Fashion. Największej grupy salonów w Polsce, gdzie zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu!

Dlaczego franchising?

Franchising to bezpieczna i efektywna forma rozwoju usług na świecie, zapewniająca całkowitą swobodę w zarządzaniu własną firmą. Franczyzobiorca sam organizuje jej pracę, dba o atmosferę i efektywność funkcjonowania. Franchising pozwala zachować względną niezależność przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z doświadczeń Trendy Hair Fashion. To dobra inwestycja, zapewniająca zwrot poniesionych kosztów w przeciągu półtorej roku do dwóch lat.

Nasze wsparcie

Trendy Hair Fashion oferuje swoje bogate know-how odnośnie: finansowania, doboru i aranżacji lokalizacji, wyposażenia salonu, wsparcia prawnego (doradztwo w zakresie zawieranych umów), marketingu (na poziomie lokalnym i ogólnopolskim).

Ponadto THF służy pomocą przy rekrutacji personelu oraz ich szkoleniu przez team kreatywny Trendy Hair Fashion w ramach tzw. Trendy Akademii – centrum szkoleniowego marki.

Fundamenty marki

Częste szkolenia fryzjerów, wysokiej jakości obsługa i markowe, profesjonalne produkty. Powodzenie przedsięwzięcia zapewniają także sprawdzone metody działania i rozwiązywania określonych problemów. Duża rozpoznawalność i świadomość marki, będącej synonimem najwyższej jakości, gwarantuje zaufanie przyszłych klientów.

Rodzina

Rekomendacje

Firma Trendy Hair Fashion stawia na rozwój, dlatego też dbają o zapewnienie szkoleń i doradztwo na jak najwyższym poziomie dostosowując program dla początkujących, zaawansowanych i bardzo zaawansowanych stylistów.
Anna i Bartosz Bobeł ● Właściciele salonów THF w Poznaniu i Gdańsku

Rekomendacje

Będąc częścią sieci THF nasz salon ma możliwość wykorzystywania materiałów promocyjnych THF oraz uczestnictwa w ogólnopolskich działaniach marketingowych. Znaczna część takich materiałów jest tworzona przez biuro THF, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.
Adrian Kocot ● Manager 3 salonów THF w Krakowie

Rekomendacje

Dzięki przynależności do sieci nasz salon od samego początku był i jest rozpoznawalny przez klientów jako miejsce gdzie wysoka jakość jest standardem.
Barbara Senetra ● Właścicielka salonu THF w Żywcu

Trendy Hair Fashion

Obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 60 salonów działających na zasadzie franczyzy od ponad 20 lat. Wszystkim zaangażowanym w rozwój marki przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc, gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar. Właścicielami sieci jest duet i szczęśliwe małżeństwo zarazem. Anna Kulec – Karampotis zajmuje się stroną kreatywną i wizerunkową salonów, natomiast jej mąż, Bobbys Karampotis z niezwykłą umiejętnością zarządza biznesową stroną przedsięwzięcia. Razem tworzą zespół o nieskończonych pokładach kreacji i silnej podstawie ekonomicznej. Swoją pasją zarażają otoczenie.

Shows
75
Pokazy
Stores
65
Salony w Polsce
Awards
35
Wygranych nagród
Hair
500
Fryzjerzy

Czekamy na wiadomość

Z chęcią odpowiemy na nurtujące pytania, aby już na samym starcie budować wspólną relację! Prosimy o zostawienie wiadomości lub skorzystanie z podanego numer telefonu.

Babis Karampotis – Franchising Manager

trendyhair@trendyhair.pl

601 516 114