Loader
Trendy Inspiracje

N Y M P H A E

Subtelne, słowiańskie opowieści o dziewczęcych pasjach. Mocny warkocz oplata głowę w tańcu na przywitanie wiosny. Rzucane wianki pieczętują wodne kręgi, silne jak kręgi kobiet o nieprzeciętnej duchowości.

Trendy Inspiracje

N É A F E M I

Kształt, krok i pomysł na kobietę – nie ogranicza jej, by zdobywać i ulegać, by przezwyciężać przeszkody i znajdować oparcie, aby identyfikować się na nowo. Maksymalnie krótkie strzyżenie wydobywa dla Ciebie siłę, a dla niej subtelny romantyzm, seksowną cielesność.

Trendy Inspiracje

UNI APOLLO

Ten, który zdobywał, ten który zachwycał, nie tylko kobiety. Ten, którego uroda wymyka się schematom 
i ramom. Wolny, bo działa i komunikuje brak ograniczeń. Linia cięcia, która podkreśla nieujarzmione fale i przygody? Androgynicznie, odważnie, uważnie, bez barier. Prostota cięcia wydobywająca linię policzków, mocny zarys żuchwy. Z pierwiastka kobiecego czyni siłę, narzędzie do zdobywania nieosiągalnych celów, element przyciągania.

Trendy Inspiracje

BOHOMISTIC

Wejść na spotkanie z przytupem, a następnie obronić swoją pewność wizerunkową wiedzą jest czymś co sprawia, że ludzie chcą z Tobą współpracować. A po wszystkim umówić się z Tobą na kawę!

Trendy Inspiracje

UNICORN

Odwaga definiowana przez fryzjerstwo jest często dużo cięższa do osiągnięcia, ponieważ jak Cię widzą tak Cię definiują. Nasuwa się pytanie: Czy warto się przejmować tym co inni pomyślą?

Trendy Inspiracje

BARBER

Wychodować piękne włosy to jedno, a dodać sobie niezwykłego uroku brodą to drugie. Co jeśliby połączyć świat zwariowania oraz dojrzałości ze sobą? Sprawdziliśmy to, wyszło świetnie!

Trendy Inspiracje

#ALLWHITE

Niebieski, czerwony, zielony czy może purpurowy? Na końcu i tak wygrywa piękno bieli. Wejdź do świata Trendy Hair Fashion w pełnej bieli i zainspiruj się prostotą!

Trendy Inspiracje

PASTEL LIGHT

Gdyby tak można było z łatwością przenosić świat z pracy artysty do realności.. Zapewne po chodnikach chodziłyby osoby z zwariowanymi fryzurami. Daliśmy się ponieść wyobraźni i stworzyliśmy wyjątkową kolekcję!